Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Lund, Henrik (1879-1935)
Åkerlandskap 1931

Olje på lerret
58x69
Signert og datert nede t. v.: Henrik Lund -31

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 54 000