Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Mohr, Hugo Lous (1889-1970)
Landskap 1928

Olje på lerret
80x98
Signert og datert nede t.h.: H.L.M.-28.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Landsutstillingen for bildende kunst, Trondheim 1980.

Vurdering
NOK 20 000