Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Kystlandskap med måne

Olje på lerret
30x36
Signert nede t.v.: H.L.M.

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.

Vurdering
NOK 3 000–4 000