Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Hoder
Olje på plate
100x122
Signert nede t.v.: RK
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1970, kat.nr. F. Tyskland, kat.nr. 33 med tittel: Köpfe.
Vurdering
Tilslag NOK 8 000