Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Hoder

Olje på plate
100x122
Signert nede t.v.: RK

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1970, kat.nr. F. Tyskland, kat.nr. 33 med tittel: Köpfe.

Vurdering