Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nielssen, Finn (1908-1962)
Vinterlandskap med hus og figurer 1957

Olje på lerret
47x63
Signert og datert nede t.h.: Fini -57

Vurdering
NOK 2 500–3 000