Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nielsen, Carl (1848-1908)
Elvelandskap med gård 1883

Olje på lerret
37x63
Signert og datert nede t.v.: Carl Nielsen 1883.

Vurdering