Nilsen, Ulf(1950-)
Melankolsk suite 1983
Blandingsteknikk på papir
94x72
Signert og datert nede t.h.: U. N -83
Påtegnet med tittel samt: "Fra serien "Røster fra jorden -1983"", på bakplaten.
Vurdering
Tilslag NOK 10 000