Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nilsen, Ulf (1950-)
Melankolsk suite 1983

Blandingsteknikk på papir
94x72
Signert og datert nede t.h.: U. N -83

Påtegnet med tittel samt: "Fra serien "Røster fra jorden -1983"", på bakplaten.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000