Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Berger, Einar (1890-1961)
Nordlys over fiskevær

Olje på lerret
90x117
Signert nede t.v.: Einar Berger Oslo

Vurdering
NOK 30 000–50 000