Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstlandskap 1945

Olje på plate
60x73
Signert og noe utydelig datet nede t.h.: R Th 45

Vurdering
NOK 8 000–12 000

Tilslag NOK 8 000