Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstlandskap 1945
Olje på plate
60x73
Signert og noe utydelig datet nede t.h.: R Th 45
Vurdering
NOK 8 000–12 000
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
60x73
Vurdering
NOK 8 000–12 000