Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Wetlesen, Wilhelm(1871-1925)
Gårdstun, Lillehammer vinter 1904

Olje på lerret
66x51
Signert og datert nede t.h.: WW 1904

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 000