Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Veversken

Olje på plate
41x33
Usignert

Signert på baksiden av platen: Frans W. Påtegnet noe utydelig på baksiden av platen: Veversker ... Moss Jensen.

Vurdering

Tilslag NOK 5 000