Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Weiglin, Egil (1917-1997)
Hus i landskap

Olje på plate
60x80
Signert nede t.v.: Weiglin

Påtegnet på baksiden av platen: ..vgivende kilde".

Vurdering