Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Silseth, Eli (1927-1991)
Høns 1958

Akvarell og penn, lysmål
32x57
Signert og datert nede t.h.: Eli Silseth -58.

Påtegnet med tittel på bakplaten.

Vurdering