Kleiva, Per(1933-2017)
Vår vilje til frihet 1981
Serigrafi, lysmål
90x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 198/200 serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede t.h.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 3 000