Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kleiva, Per (1933-2017)
Vår vilje til frihet 1981

Serigrafi, lysmål
90x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 198/200 serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede t.h.

Vurdering
NOK 3 000–5 000