Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kommunikasjon 1981

Blyant og kullstift på papir, lysmål
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -81

Påtegnet med tittel nede t.v.: Komunikasjon.

Vurdering