Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med rød bluse

Litografi, lysmål
62x46
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 231/290. Fra 1982.

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 35 000