Werenskiold, Erik(1855-1938)
Askeladden slår ihjel trollet
Litografi, lysmål
67x54
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold
Nummerert nede t.v.: No 20.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
67x54
Nummerert nede t.v.: No 20.
Vurdering
NOK 3 000