Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Askeladden slår ihjel trollet

Litografi, lysmål
67x54
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold

Nummerert nede t.v.: No 20.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 2 000