Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Askeladden slår ihjel trollet

Litografi, lysmål
67x54
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold

Nummerert nede t.v.: No 20.

Vurdering
NOK 3 000