Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fransk bondegård 1914

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1914.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet og blindrammen: Fransk Bondegaard.

Vurdering