Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Kystlandskap, Drøbak 1926

Olje på lerret
55x45
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1926.

Vurdering

Tilslag NOK 18 000