Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Fra Masazia

Olje på lerret
45x60
Signert nede t.v.: J Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Fra Mogadisjio.

Vurdering