Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Hunnløve 1937

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sijte -37

Påtegnet med tittel samt: Kveld på plenen (overstrøker) på baksiden av platen.

Vurdering