Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Skullerud, Odd (1943-)
Lite vinterbilde II

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: Odd Skullerud

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt datert 1992.

Vurdering
NOK 10 000