Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Aften i haven

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Joronn Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering