Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Weiglin, Egil(1917-1997)
Høstskog i Rondane 1989

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Weiglin -89.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 6 500