Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Weiglin, Egil (1917-1997)
Høstskog i Rondane 1989

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Weiglin -89.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering