Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Stille sommerdag, Skåtøy 1947
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: Wilh. Wangensten. 47
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Tilslag NOK 3 500