Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Wangensten, Wilhelm Marius (1884-1962)
Stille sommerdag, Skåtøy 1947

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: Wilh. Wangensten. 47

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering