Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)
Flora og maleren på parnasset 1965

Olje på lerret
140x140
Signert og datert nede t. v.: 65 JJ

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 480 000