Johannessen, Jens(1934-)
Flora og maleren på parnasset 1965
Olje på lerret
140x140
Signert og datert nede t. v.: 65 JJ
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 480 000