Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Flora og maleren på parnasset 1965

Olje på lerret
140x140
Signert og datert nede t. v.: 65 JJ

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 480 000