Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Moderen 1950

Litografi, lysmål
44x52
Signert og datert i platen nede t.v.: PK 1950. Signert og datert nede t.h.: Per Krohg Lit. 1950

Nummerert nede t.v.: 143/260.

Vurdering