Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kleiva, Per (1933-2017)
Tidleg ein sundag morgon 1981

Serigrafi, lysmål
77x45
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 54/60 serigrafi. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–5 000