Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Ryggen, Hans (1894-1956)
Fra Uthaug

Olje på papir oppspent på plate
53x70
Signert speilvendt nede t.v.: Hans Ryggen

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: A tergo - Uthaug

Vurdering