Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Hustak Brekkestø

Olje på lerret
66x79
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Vurdering