Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Balke, Peder(1804-1887)
Fugleøen, Nordland

Olje på plate
17x23
Signert nede t.h.: Balke

Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 156, avbildet s. 15 i katalogen.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 155 000