Balke, Peder(1804-1887)
Marine
Olje på papir, oppklebet på plate
17x24
Signert nede t.h.: Balke
Påtegnet med tittel på baksiden.
Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. 41.
Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 148.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 175 000