Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Mohr, Hugo Lous (1889-1970)
Kystlandskap 1930

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: H.L.M. 30

Vurdering
NOK 3 000–4 000