Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Stjernebilder 1982

Akvarell på papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 82

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Tilslag NOK 52 000