Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap

Olje på lerret
76x126
Signert nede t.h.: A Rasmussen

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 90 000–110 000