Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Strand ved Grenen, Skagen

Olje på plate
12x23
Signert nede t.v.: CWB

Påtegnet med tittel og dedikasjon på baksiden av platen.

Vurdering