Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Skogstjærn 1891

Olje på lerret
128x185
Signert og datert nede t. h.: Kaulum-1891

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 54 000