Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Skogstjærn 1891

Olje på lerret
128x185
Signert og datert nede t. h.: Kaulum-1891

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 54 000