Kaulum, Haakon(1863-1933)
Skogstjærn 1891
Olje på lerret
128x185
Signert og datert nede t. h.: Kaulum-1891
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 54 000
Olje på lerret
128x185
Vurdering
NOK 50 000