Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Fjordlandskap med båter og mann med sendingskurv

Olje på lerret
62x99
Signert nede t.h.: Kaulum

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000 med forbehold