Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Motiv fra Gudbrandsdalen 1891

Olje på papir, oppklebet på papp
22x25
Signert, stedsbestemt og datert nede t. h.: HS 91. Gudbrandsdalen

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1936, kat.nr. 21.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering