Krohg, Christian(1852-1925)
Fisker ser på været
Olje på lerret
70x50
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
NOK 90 000–110 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 135 000
Olje på lerret
70x50
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
NOK 90 000–110 000