Ekeland, Arne(1908-1994)
Badende figurer
Olje på lerret
137x130
Signert nede t.h.: Arne Ekeland
Bemalt på baksiden av lerretet med figurer i fabrikkmiljø, i Ekelands stil fra tidlig i 1960-årene.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 270 000