Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn

Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 145 000