Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Kveld ved Hardangerfjorden 1887

Olje på lerret
48x71
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold. 1887

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Abend am Hardangerfjord.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000