Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Kveld ved Hardangerfjorden 1887

Olje på lerret
48x71
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold. 1887

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Abend am Hardangerfjord.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000