Askevold, Anders(1834-1900)
Kveld ved Hardangerfjorden 1887
Olje på lerret
48x71
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold. 1887
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Abend am Hardangerfjord.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000