Askevold, Anders(1834-1900)
Ved vanningsstedet
Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: A. Askevold.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Olje på lerret
49x83
Vurdering