Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved vanningsstedet

Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: A. Askevold.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering