Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Ved vanningsstedet

Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: A. Askevold.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00