Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Relikvieskrin fra Heddal i Valdres 1991

Olje og bladgull på tre
110x48
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 91

Treverk plastisk utformet, montert som en nisje med omramming i form av en rundbuet portal. Utfyllende brev fra kunstneren om kunstverket medfølger.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00