Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Relikvieskrin fra Heddal i Valdres 1991

Olje og bladgull på tre
110x48
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 91

Treverk plastisk utformet, montert som en nisje med omramming i form av en rundbuet portal. Utfyllende brev fra kunstneren om kunstverket medfølger.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering