Torriset, Kjell(1950-)
Skrik
Olje på lerret
97x73
Usignert
Dobbeltsignert og datert på baksiden av lerretet: K. Torriset. 1978 - 1981 Kjell Torriset. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000