Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Torriset, Kjell (1950-)
Skrik

Olje på lerret
97x73
Usignert

Dobbeltsignert og datert på baksiden av lerretet: K. Torriset. 1978 - 1981 Kjell Torriset. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000