Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap med hus

Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: Thv. E.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000