Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Vår 1912

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 1912

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen. Angivelig fra Holmsbu.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000