Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Storbrofossen i Søndre Aurdal i Valdres 1877

Olje på lerret
48x78
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker. 77.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: "Søndre Aurdal i Valdres (Storbrofossen)". Storebrofossen går gjennom Bagn sentrum i Sør-Aurdal.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000