Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Finne, Henrik (1898-1992)
Landarbeidere 1932

Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Finne - 32

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000