Finne, Henrik(1898-1992)
Landarbeidere 1932
Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Finne - 32
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
60x71
Vurdering